Dopravní nehoda z pohledu řidiče - poradenstvizmrzly

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Školení
Dopravní nehoda z pohledu řidiče

Cílem tohoto školení je zopakovat běžnému uživateli motorového vozidla (řidič, vlastník, provozovatel) základní úkony, které vyplývají ze zákona pro případ dopravní nehody se zaměřením na ty nutné pro náhradu vzniklé škody, řešení situace po nehodě z hlediska vzniku škody, povinnosti účastníků nehody vůči pojišťovně.  

Obsah školení - výběr z témat:    

- Význam kanceláře pojistitelů pro poškozené nepojištěnými vozidly, limity pojistného krytí pro náhradu škody, kdy náhradu škody nelze požadovat, a na koho se pojištění nevztahuje, kde hledat pomoc bezprostředně po nehodě  a další.
Dopravní nehoda (DN) – definice DN dle zákona ve vztahu k pojištění odpovědnosti, povinnosti účastníků DN, kdy je nutné přivolat policii, sepsání záznamu DN (vysvětlení a vyplnění záznamu DN s kontrolou a upozorněním na nejčastější chyby vedoucí k oddálení, krácení, nebo zamítnutí plnění poškozenému), povinnosti viníka nehody vůči poškozenému a pojišťovně, škodná a pojistná událost a další.
Čerpání náhrady škody od pojišťoven - základní informace ohledně uplatnění nároku na odškodnění, doklady k pojistným událostem, rozsah náhrady škody, příklady z praxe ke zkráceným plněním a postihy viníků nehod od pojišťoven a další.

Pokud Vás nabídka svým rozsahem zaujala, kontaktujte mě.

Nabídka je určena pro jak jednotlivce, tak skupiny, pro firmy je možno začlenit do termínu pravidelného školení řidičů.

Časový rozsah cca 60 - 90 min.


 
 
Telefon: 603 515 823
E-mail  : info@poradenstvizmrzly.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky