Oceňování vozidel - poradenstvizmrzly

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Oceňování
OCEŇOVÁNÍ VOZIDEL

Jste firma a zvažujete koupi, nebo prodej ojetého motorového vozidla?
Potřebujete znát cenu vašeho vozidla za účelem jeho prodeje do své firmy, nebo naopak odkoupení firemního vozidla do osobního vlastnictví? Pak je nutné provést kvalifikované ocenění vozu oprávněnou osobou, pokud se chcete vyhnout případným problémům s finančním úřadem např. při účetní kontrole, zda cena vozidla evidovaného ve vašich účetních dokladech není podhodnocená, nebo naopak nadhodnocená. Toto ocenění Vám, může vyhotovit každý, kdo má soudně znalecké oprávnění, nebo podniká na základě živnostenského oprávnění v oboru oceňování majetku pro věci movité.

Proč zvolit ocenění od kvalifikovaného odhadce
případně soudního znalce? Proč si nevytisknout pár stránek z nabídek na internetu? Možná právě proto, že to jsou pouze "nabídkové ceny", nikoli ceny, za které se vozidla skutečně prodají v danný okamžik, čekají na svého kupce i měsíce (není neobvyklé, že v internetové nabídce najdete v červnu fotky vozidla k prodeji a má ještě na střeše zbytky sněhu). 
Ke každému vozidlu je třeba přistupovat individuálně, každé vozidlo je v jiném technickém stavu, jinak vybavené, jinak poškozené běžným provozem. Pokud využijete služeb profesionálního odhacde, dostane se vám posouzení z hlediska vícero ukazatelů, založených na zkušenostech, odborné úrovni a ocenění je prováděno většinou podle obvyklých uznávaných metodických postupů. 

V případě zájmu o ocenění vozu mě kontaktujte.
Cena bude stanovena dle náročnosti požadavků na ocenění.
 
 
Telefon: 603 515 823
E-mail  : info@poradenstvizmrzly.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky